Ogrzewanie domu pompą ciepła to jeszcze w naszym kraju nowość. Pomimo tego, że systemy tego typu funkcjonują z powodzeniem na całym świecie, to w naszym kraju nadal sprężarkowe pompy ciepła nie przyjęły się tak dobrze i nie są popularne. Z czasem zapewne ulegnie to zmianie.

Spore koszty odstraszają

Pompa ciepła koszt jest spory – to trzeba wiedzieć już na wstępie. Montaż w średniej wielkości domu to wydatek około 40-50 tysięcy złotych. Nie wielu może sobie pozwolić na taki koszt. Jeśli już jednak zdecydujemy się na pompę ciepła, która w przyszłości zagwarantuje nam naprawdę spore oszczędności, to warto wybrać opcję z montażem. Nie będzie w takim przypadku problemów z gwarancją, co jest bardzo ważne.
Pompy ciepła montaż Siedlce to świetny wybór dla tych, którzy mieszkają, bądź budują się własnie w Siedlcach. Wtedy powinniśmy szukać firm oferujących pompy ciepła z tego miasta, bądź jego okolic. Im bliżej mamy serwis pomp ciepła, tym lepiej dla nas, ponieważ w razie jakichkolwiek problemów, nie będziemy długo czekać na naprawę i przyjazd serwisantów.