Właściciel winnicy Varvaglione
Cosimo Varvaglione Collezione Privata Primitivo di Manduria to wina z włoskiej winnicy Varvaglione. Właścicielem winnicy jest Cosimo Varvaglione – człowiek z pasją do wina i odwagą w podejmowaniu decyzji biznesowych.

Tajemnica sukcesu
Przygotowanie wina Collezione Privata Primitivo di Manduria wymaga specjalnej troski, uwagi i umiejętności. Kosztowne i ryzykowne praktyki są ściśle monitorowane, aby zapewnić konsumentom prawdziwe wina z kategorii „luksus”.

Właściwości wina
Collezione Privata Primitivo di Manduria to mocne, pełne smaku wino, które wyróżnia się głębokim kolorowym tonem. Jego główną cechą jest intensywny aromat czereśni, jagód, kakao, pieprzu i goździków. Smak wina jest zrównoważony, delikatny i posiada wyważone tło taninowe.

Nagrody i wyróżnienia
Wino z winnicy Varvaglione zdobyło wiele nagród i wyróżnień, zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Zdobyły one uznanie koneserów wina i znawców.

Możliwości serwowania wina
Collezione Privata Primitivo di Manduria jest idealnym wyborem do podania z mięsem z grilla, pieczonymi warzywami oraz dojrzałym serem. Wino to jest również doskonałym towarzyszem w trakcie wieczornych rozmów przy świecach czy romantycznego kolacji.