Metaloplastyka artystyczna na święta? Boże Narodzenie to wyjątkowe święto. Tak wyjątkowe, że wymaga odpowiedniej oprawy. Dekorujemy domy, mieszkania, a nawet wejścia do domów i ogrodzenia. Często jednak zapominamy o ozdobieniu balkonu. Niektórzy pomijają balkony celowo uważając, że powieszenie sznurka lampek na balustradzie ociera się o kicz. Inni nie wiedzą jak ozdobić balkonowe przestrzenie. Okazuje się, że do ich urządzenia wystarczą dekoracje Dąstal.

Dekoracja bożonarodzeniowego balkonu musi być klimatyczna, stylowa i piękna. Osiągnięcie takiego efektu jest możliwe dzięki ofercie sklepu Dąstal, który tworzy produkty korzystając z metodą zwanej metaloplastyka artystyczna. Metodą tą pozyskuje się metalowe figurki, rzeźby, a nawet niewielkie, praktyczne meble.

Na balkonie pięknie prezentować się również będą girlandy. Są niezwykle łatwe w montażu, a sprawiają, że balkon staje się miejscem wyjątkowym. Najlepiej sprawdzają się girlandy tradycyjne, czyli na przykład w postaci świerkowych lub jodłowych gałązek (ważne, aby były na tyle silne, by nie zniszczyć się łatwo na mrozie, deszczu czy śniegu), które w połączeniu z delikatnym światełkiem daje bajkowy efekt.

Balkon udekorować można także właściwym oświetleniem. Delikatne lampki umieszczone subtelnie na balustradzie, w stonowanej barwie i w umiarkowanej ilości, pozwolą nam powoli odczuwać magię Świąt. Szukając lampek pamiętać należy o tym, że nie każde nadadzą się do używania na zewnątrz. Dlatego warto szukać tych, które przetrwają ciężkie warunki atmosferyczne i wciąż będą zachwycać nastrojowym światłem.

Na balkonie znajdzie się także miejsce na bożonarodzeniową choinkę. Musi być jednak odpowiedniej wielkości, aby nie zagracić powierzchni. Ozdobić ją można wszystkim tym, co lubimy i co nam się podoba, pod warunkiem, że będzie to odporne na działanie wilgoci i niskich temperatur.

Stroiki i świąteczne wieńce to także dobry pomysł na ozdobę balkonową. Są to dekoracje, które można powiesić, na przykład na balustradzie lub położyć na parapecie odpowiednio mocując, aby nie spadły pod wpływem silnego wiatru. Do wieńców i stroików znakomicie pasować będą dekoracje Dąstal dodając aranżacji nieco surowości i elegancji.