Obecnie wiele osób decyduje się na wypróbowanie swojego szczęścia w grach liczbowych. Oferta Totalizatora Sportowego pod tym kątem jest niezwykle bogata. Które z wybranych gier są najbardziej popularne?
Najbardziej znaną grą, która pojawiła się już na samym początku gier liczbowych w Polsce, jest tak zwany Duży lotek. Obecnie należy pamiętać, że gra ta nosi po prostu nazwę Lotto. Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy wytypować sześć liczb. Można to zrobić samodzielnie, korzystając z odpowiedniego blankietu lub decydując się na liczby generowane losowo przez automat. Ten drugi sposób jest powszechniejszy, a ponadto to właśnie gra metodą chybił- trafił według statystyk przyniosła wiele głównych wygranych.

 

Prawdopodobieństwo wygranej pierwszego stopnia w Lotto nie jest niestety zbyt wysokie. Istnieje jednak możliwość wytypowania więcej niż sześciu liczb. Jest to tak zwana gra systemowa. W jej ramach możliwe jest wytypowanie nawet dwunastu liczb, jednak cena takiego zakładu jest dość wysoka.
Zwiększenie szansy na jakąkolwiek wygraną można osiągnąć również poprzez grę z plusem. Wtedy w ramach jednego zakładu wybrane liczby biorą udział w dwóch losowaniach.